Piyalepaşa Otomotiv

PİYALEPAŞA OTOMOTİV.

Otomobilinize kimse bir yarışçı kadar iyi bakamaz.


Kurucuları milli yarışçı, Avrupa şampiyonu ve gerçek otomobil tutkunları olan Piyalepaşa Otomotiv, pistteki tecrübelerini kullanarak BMW sahiplerine en üst seviye müşteri deneyimini yaşatmak için Temmuz 2018’de açıldı. İstanbul’da açılan en yeni BMW Yetkili Servisi olma özelliğine sahip Piyalepaşa Otomotiv’de uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız sizleri bekliyor. Her araca kendi aracımız gibi özen gösteriyor ve ilgileniyoruz.

Piyalepaşa Bulvarı üzerindeki eşsiz konumu sayesinde BMW'nize yetkili servis hizmetini İstanbul’un merkezinde alabilirsiniz.

  • Dolmabahçe ve Kağıthane Tüneli’ne 1 dakika,
  • Beyoğlu’na 3 dakika,
  • E5’e 4 dakika,
  • Beşiktaş’a 5 dakika,
  • Nişantaşı’na 6 dakika mesafede olan Piyalepaşa Otomotiv olarak BMW ve MINI otomobilleriniz için şehrin kalbinde sizleri bekliyoruz.

Borusan Otomotiv BMW ve MINI Yetkili Servisi Piyalepaşa Otomotiv, servis hizmeti boyunca otomobilinizin hangi aşamalardan geçtiğini, ne gibi işlem ve kontrollerin yapıldığını teknik verilerle birlikte paylaşarak güvenilir bilgiyi verir.

Teknoloji ve inovasyon sonucunda ortaya çıkan en iyi ekipmanlarla donatılmış, 5.590 m2 alanda yer alan; kaporta, boya, mekanik, oto kuaför, lastik, jant hizmetleri ile alanlarında yetki ve deneyimli kadromuz, otomobilinize en verimli bakımı ve onarımları yapmak için hazır.

GALERİ.

İstanbul Beyoğlu bölgesinde bulunan Piyalepaşa BMW Yetkili Servisimizin fotoğraflarını inceleyin.

PİYALEPAŞA OTOMOTİV.

İstanbul Beyoğlu BMW Yetkili Servisi

Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı No:3/1-1 - Beyoğlu / İstanbul

Servis : 0212 311 10 00
Fax : 0212 311 10 19
E-Posta (Servis) : info@piyalepasaotomotiv.com
Çalışma Saatleri

Servis

H.içi : 08:30 - 18:00
Cmt : 09:00 - 15:30
Pazar : Kapalı
Yol tarifi alın