PİYALEPAŞA OTOMOTİV SATIŞ SONRASI.

Hizmetlerimiz

İstanbul Beyoğlu bölgesinde konumlandırılmış BMW Yetkili Servisi Piyalepaşa olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Orijinal Yedek Parça

Orijinal Yedek Parça

Servisimizde alanında yetkin ve uzman teknisyenlerimizle sadece Orijinal BMW Parçaları kullanır, hiçbir zaman orijinal BMW kalitesinden ödün verilmez.

İkame Otomobil

İkame Otomobil

Otomobilinizi servise bıraktığınızda, kısa süreliğine de olsa otomobilsiz kalmamanız için size ikame araç tahsis ederiz. Böylece hiçbir zaman sürüş keyfinizden ödün vermezsiniz. İkame otomobil uygunluğu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Servis (Pit Stop)

Hızlı Servis (Pit Stop)

Rutin bakım işlemlerinde randevu almanıza gerek kalmadan otomobilinizi servise getirebilir, işlemleriniz 2 saatte uzman ekiplerimiz tarafından tamamlandıktan sonra teslim alabilirsiniz.

Vale Hizmeti

Vale Hizmeti

Zamanınız bizim için değerli. Servis ihtiyacı olan aracınızı istediğiniz lokasyondan alıp servis işlemleri bittikten sonra istediğiniz lokasyona teslim ediyoruz. Otomobilinizi valemize güvenle teslim edebilirsiniz.

Oto Kuaför

Oto Kuaför

Piyalepaşa Otomotiv olarak her türlü temizlik işlemleri ve gerekli hijyenik ortamını sağlamak için profesyonel ekipman ve teknolojiyi kullanan ekibimiz, tüm oto kuaför işlemleriniz için hizmetinizde. Boya koruma, seramik kaplama, detaylı iç temizlik, otomobil kaplama, cam filmi, klima, motor ve antibakteriyel temizlik işlemlerinde size memnuniyetle hizmet veriyoruz.

Jant Lastik Hizmetleri

Jant Lastik Hizmetleri

Tercih etmek istediğiniz jant/lastik çeşitlerini BMW yetkili servis kalite ve standartlarına uygun şekilde sunuyoruz. Ayrıca mevcut lastiklerinizin rot, balans, hava basıncı, lastik kontrolü ve diş derinliği ölçümü gibi rutin bakım hizmetleri de uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Yol Yardım

Yol Yardım

Yaşadığınız herhangi bir arıza ve kaza durumunda yol yardım ekinimizle 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Ekibimiz, ihtiyacınıza göre otomobilinize bulunduğu yerde müdahale edecek ya da otomobilinizin servisimize çekilmesini sağlayacaktır.

Uzatılmış Garanti

Uzatılmış Garanti

Servis belgesinde belirtilen koşullara tabi olarak sağlanan ve önceden belirtilen istisnalar dışında tüm mekanik ve elektrik aksamın çalışabilirliğini kapsayan Uzatılmış Garanti Paketi sunulmaktadır. Uzatılmış Garanti hakkında bilgi almak için servis danışmanlarımız ile temasa geçebilirsiniz.

Hasar İşlemleri

Hasar İşlemleri

Piyalepaşa Otomotiv’e geldiğinizde, aracınızın ihtiyaçları ve sizin ilave istekleriniz ilgili servis danışmanımızla birlikte belirlenir.

Servis danışmanımız tarafından yapılan tespit sonucunda, aracınız için gerekli işlemler,öngörülen bütçe ve aracınızın tahmini teslim zamanı belirlenerek tarafınıza açıklanır.

Aracınızın onarımı sırasında tespit edilebilecek ilave işlemler konusunda size bilgi verilerek, onayınız istenir.

Servis sürecinde aracınıza uygulanan tüm işlemler, üretici firma standartlarında olup, bu standartlar her yıl düzenli olarak üretici tarafından denetlenir.

İşlemleri tamamlanmış olan aracınız, kalite kontrolü ve yol testi yapıldıktan sonra, temiz bir şekilde size teslim edilir.

Service Inclusive

Service Inclusive

Siz Sadece Sürüşe Odaklanın. Gerisini Biz Hallederiz.BMW Service Inclusive Sistemi, BMW'nizin aldığı hizmetleri bir adım öteye taşır. Size uygun bir BMW Service Inclusive paketi sayesinde, bakım maliyetleri konusunda endişelenmek tarih oluyor. Önceden satın alınan paket kapsamında, BMW'nizin ilgili süre / kilometre sınırları içerisindeki bakımı, dünyanın her yerinde bu sisteme tabi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır. Böylelikle BMW'niz BMW Yetkili Servisleri’nin ve Orijinal BMW Parçaları’nın mükemmel kalitesinden mahrum kalmamış olur.

Joy Card

Joy Card

JOY Card ile birlikteyiz.

İstanbul Beyoğlu Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi Piyalepaşa Otomotiv’de, üstün ve titiz satış sonrası hizmetleri ve güvene dayalı işbirliği anlayışı JOY Card ile pekiştiriliyor. JOY Card başvurusu yaparak servis devamlılık programımıza otomobilinizi üye yapabilirsiniz. JOY Card, 2 yaşını doldurmuş* BMW otomobillerine servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; otomobil yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor.

*JOY Card avantajlarından yararlanabilmeniz için otomobilinizin tescil tarihinden JOY Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir. Otomobilinizi kullanılmış olarak aldıysanız JOY Card başvurusu yapabilmeniz için Yetkili Servislerimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Uzatılmış Garanti Paketi

Uzatılmış Garanti Paketi

Uzatılmış Garanti Paketi, Borusan Otomotiv tarafından Uzatılmış Garanti Paketi ve Servis Belgesinde belirtilen koşullara tabi olarak sağlanan ticari bir garantidir. Uzatılmış Garanti Paketi, bazı istisnai durumlar dışında tüm mekanik ve elektrik aksamın çalışabilirliğini kapsamaktadır. 5 yaşını ve 100.000 km'yi aşmamış tüm BMW otomobillere sunulmaktadır.

CBS

CBS

Mükemmel kombinasyon.

BMW Şartlara Bağlı Servis (CBS) Şartlara Bağlı Servis (CBS), aşınan parçaları, yağ seviyesini ve kilometreyi takip eden yenilikçi bir bakım konseptidir. Bu kapsamda aracınız, sadece ihtiyaç olduğunda gerekli uyarıları size yaparak, ilave masraflara ve zaman kaybına engel olur. CBS göstergeleri, periyodik olarak değişimi gereken bakım parçalarıyla ilgili verileri düzenli olarak değerlendirerek bir sonraki servis ziyaretiniz hakkında sizi bilgilendirir. Bu sistem kapsamında, karşılaşabileceğiniz muhtemel ikaz çeşitlerini aşağıda sizler için listeledik.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

Türkiye’deki tüm BMW ConnectedDrive hizmetleri 30 Haziran 2019 tarihi itibarı ile sonlandırılmıştır. BTK’nın 2018/DK-YED/27 sayılı kararı uyarınca araçlarda katma değerli hizmet sunumuna imkân sağlayan haberleşme sistemlerinde kullanılan SIM kartların ülkemizde mobil elektronik haberleşme hizmeti sunmak üzere yetkilendirilmiş̧ işletmecilerden temin edilmesi veya söz konusu işletmeciler tarafından kontrol edilebilecek şekilde programlanabilir olması, ayrıca kullanılacak sunucuların Türkiye’de bulundurulması gerekmektedir. Buna göre, sunulan BMW ConnectedDrive hizmetlerinin durdurulması zorunluluğu doğmuştur.

Detaylı bilgi alın